Le Volume de Chanel mascara in Prune review / atsauksme

12 Mar
Hello Gorgeous! Today I will share my thoughts about  Le Volume de Chanel mascara in Prune. Chanel says:
This high-precision mascara achieves instant volume and intensely lush colour in a single stroke. Its innovative formula expands, plumping lashes to their fullest. The exclusive new ‘Snowflakes’ brush combines long and short bristles to deliver an extreme, eye-opening effect. Sounds great? Let`s look closer. The wand is made of rubber. I hate rubber wands 🙂 Usually the bristles are too close to each other that mascara gives you way too natural look, or bristles are too far from each other and mascara gives you very messy look and glues your lashes together. Le Volume de Chanel is that kind of mascara. You can see images below. I think it just does not give any volume, because it is too heavy. It glues my lashes together and they become very heavy that way. So instead of curl you get straight lashes. I still hope that after some time of using this mascara it will become little bit dryer and will do the job. The shade Prune is beautiful purple shade without red undertone. It looks great with matching eye make up (browns or purple shades), but it looks flat if I wear this mascara alone on the eyes. Probably, if you are “light type” (like blue eyes and blonde hair) this mascara will work for you, as black mascara tends to look too heavy and too dramatic for that kind of girls. But for me…I would say it is just not for me 🙂 What do you think about this mascara?

Sveikas, daiļās! Šodien pastāstīšu par sezonas jaunumu – Le Volume de Chanel tušu neparastā plūmju tonī Prune.

Kā var noprast pēc nosaukuma, tuša sola apjomu un ekstrēmu “atvērto acu” efektu. Izklausās daudzsološi, vai ne? Skatāmies kas tad lācītim vēderā. (Visi attēli, klikšķinot palielinās).
Le Volume de Chanel mascara in Prune and Long lasting eyeliner in Beryl
Iepakojums (kā parasti) šiks un vienlaikus askētisks. Un ja metālisks tušas iepakojums nav tik rets, tad ar metālisko acu zīmuļa iepakojumu saskāros pirmo reizi.
Veram vaļā!
Le Volume de Chanel mascara in Prune and Long lasting eyeliner in Beryl
Gumijas birstīte. Godīgi sakot, man nepatīk gumija birstītes (bet šoreiz biju tik ieintriģēta ar tušu, ka izlēmu dot gumijas birstītei iespēju). Kāpēc man nepatīk gumijas birstītes? Parasti gumijas sariņi ir novietoti vai nu pārāk cieši viens pie otra, ka rezultātā sanāk pārāk dabisks skropstu efekts (es gribu dramatisku kuplumu 🙂 , vai arī otrādi – sariņi atrodas patālu viens no otra, ka rezultātā skropstas salīp kopā. Le Volume de Chanel ir otrs variants.
Le Volume de Chanel mascara in Prune

Kad skropstas ir salipušas grūti runāt par kuplumu, vai ne? 🙂 Vēl dažas bildes:

Le Volume de Chanel mascara in Prune
Le Volume de Chanel mascara in Prune
Tušai ir gēlveida formula, kas, manuprāt īsti nesader kopā ar gumijas birstīti. Manī vēl ir cerība, ka tuša “ienēsāsies” – paliks mazliet sausāka. Taču šobrīd – nepatīk 😦
Atsevišķi pastāstīšu par tušas īpašo toni. Priekš mani tonis Prune ir kaut kas unikāls. Tas ir dziļš purpura tonis bez sarkana apakštoņa, ko redzēju Velvet Mimosa atrādot Chanel Inimitable Intense.
Le Volume de Chanel mascara in Prune
Tonis ir ļoti interesants, bet…ne priekš manis (vismaz ne ikdienā). Ar saskanīgu grimu violetos vai brūnos toņos tuša izskatās burvīgi, taču ja krāso tikai skropstas – rezultāts neizteiksmīgs. Pieņemu, ka gaišajam meiteņu tipam (kā Velvet mimosa 🙂 plūmju tonis piešķir, tādu kā, dūmaku ap acīm, jo efekts nav tik dramatisks un smagnējs, kā lietojot melnu tušu. Taču man – gaišas ādas, tumšu manu un acu īpašniecei, gribās vairāk košuma un drāmas. Īsāk sakot – rezultāts interesants, bet – не по мою душу. 
Kādas ir jūsu domas par šo tušu? Vai ir kas cits mēģināts no Chanel tušām (kādas atsauksmes)?
P.S. protams, ka tušu ārā nemetu un turpināšu lietot ikdienā. Ja manas domas mainīsies – uzreiz došu ziņu 🙂 
P.P.S. Tušu pirku Stockmann, cena 23.60 Ls.

10 Responses to “Le Volume de Chanel mascara in Prune review / atsauksme”

 1. Elīna March 12, 2013 at 11:01 #

  Glīti, man ļoti patīk kā Tev izskatās.Iespējams es arī kādreiz iegādāšos kādu nopietnāku violeto tušu.

 2. Camille March 12, 2013 at 11:41 #

  es nevaru teikt, ka ir neglīti 🙂 bet es biju gaidījusi kaut ko citu 🙂 Manuprāt, ja tušai būtu klasiskā birstīte – būtu daudz labāk 🙂

 3. Velvet mimosa March 12, 2013 at 12:16 #

  Ai, man atkal ir vilšanās periods. Pakrāsoju ar prastuleni Essence pāris dienas, šorīt atgriezos pie savas Rouge Noir, bāc, nu atkal kamoliņi…. 😦

 4. Camille March 12, 2013 at 12:24 #

  stulbi, vai ne? 🙂 Man pēdējā laikā vispār tāds apātijas periods (neko negribās, viss šķiet redzēts) un kad ieraudzīju šo tušu, padomāju: o! tas ir kaut kas jauns. un atkal vilšanās.

 5. Velvet mimosa March 12, 2013 at 18:58 #

  Es šodien aptiekā ar Biodermu "dušu otvela"! :)Domāju par EL vaigu sārtumu, to želejīgo no pavasra kolekcijas, kaut kā patīk!

 6. Camille March 12, 2013 at 20:24 #

  kas par EL? 🙂

 7. Velvet mimosa March 12, 2013 at 20:47 #

  Estee Lauder.

 8. Camille March 12, 2013 at 21:14 #

  es tā arī padomāju, bet kaut kā nevarēju no tiem burtiem izštukot kāpēc EL (man šodien caura galva 🙂

 9. skaistumlapa March 14, 2013 at 13:12 #

  Man arī tāds pats iespaids radās, bet zinot Chanel tušas tā kļūs sausāka. Guerlain jaunums man patika daudz, daudz labāk 🙂

 10. Camille March 14, 2013 at 14:16 #

  es uz to ceru, ka paliks labāk 🙂 Guerlain kaut kā palaidu garām 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: